Atelier 31.05.2015 – Tabla pentru mesaje scrise cu creta

DSC04639site2Mesaje scrise cu creta, pe propria tablita, decorata si personalizata de catre micii artisti. Ce parere aveti? Suna bine, nu?  Da? Ei bine, aceasta este tema saptamanii, iar micii artisti vor afla ca este usor sa-ti faci singur propria tablita, sa o ai acasa si sa o folosesti pentru a transmite celorlalti mesaje frumoase sau poate doar pentru a desena cu creta atunci cand vremea de afara nu-ti permite sa iesi in parc.

O vom decora cu scoici si pietreicele de mare, ca o avanpremiera a vacantei (la care ne gandim toti, si mici si mari). Ne vom scrie mesaje frumoase si motivante, astfel incat asteptarea vacantei sa fie mai usoara, ne vom distra si ne vom simti bine alaturi de gasca de mici artisti ai Clubului Fermecat.

Ne vedem duminica, 31.05.2015, la ora 12,00 si timp de doua ore vom aduce atmosfera marina in clubul nostru.

Rezervarile se pot face la adresa de mail: office@clubulfermecat.ro.

Clubul Fermecat © 2015

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *